Uluslararası Araç Nakliyesi

Uluslararası Araç Nakliyesi

Çalışanlarımız yarım yüzyılı aşkın bir süredir araç ve taşıt nakliye endüstrisinde ortaklarımızla ve dünya çapındaki acente ağıyla birlikte neredeyse tüm yurtdışı araç nakliyeleri gerçekleştirebilecek tecrübeye sahiptir. Tüm araçlar uygun yüklenir ve aracınız için emniyet ve koruma sağlayan konteynere yerleştirilir.

Ayrıca hava taşımacılığı ile de nakliye sunabiliriz. Aracınızı, klasik otomobilinizi, eski otomobilinizi, 4 x 4, SUV, RV, motosiklet, tekne, karavan veya römork, demiryolu motoru veya helikopterini ihraç etmek veya ithal etmek istiyorsanız, sizin için mükemmel bir çözüm sunabileceğimizden eminiz. Dünya çapındaki kayda değer bir kaç varış noktasına tam dağıtım ve teslim imkânı sunuyoruz. Güvenli ve rekabetçi araç nakliye çözümleri sunuyoruz.

Taşıma öncesi araç hazırlığı, tekerlek kemerlerinin ve aracınızın alt kısmının basınçlı yıkamasını içerir. Aracınızı saklayıp taşımamızı tahmini varış tarihinizle aynı aralıkta olacak şekilde ayarlayabiliriz. Depolama alanlarımız modern, gümrük onaylı ve güvenlik korumalıdır.

Gümrükleme Süreçlerinin Takibi ve Tamamlanması
Sigortalı Taşıma Güvencesi
Profesyonel Paketleme Hizmeti
MÜŞTERİ DESTEĞİ UZMAN KADRO EKSPERT HİZMETİ

Taşınmanız için önce deneyimli bir ticari taşınma yöneticisi atamaktayız; bu kişi taşınma süreci boyunca sizinle olacak ve ofis taşınmanızın her yönünü denetleyecek.

Yöneticiniz sizinle bir araya gelecek ve büyük, kırılgan veya hassas ekipman ve malzemelerin taşınmasını da içeren hareket halindeki ihtiyaçlarınızı görüşecek; Taşınma ile ilgili her çizelgeyi ve zaman çizelgesini sunabileceksiniz.

Taşınma sürecinizde olabildiğince az aksaklık olacağını taahhüt ediyoruz. Bu, şirketin her hangi bir zaman aşımının karlılığa ne kadar zararlı olabileceğini bildiğimiz anlamına geliyor. İlk tanışma olarak gördüğümüz ekspertiz hizmetini ücretsiz sunuyoruz. Bizimle iletişime geçtikten sonra;

Bize Ulaşın

  • İstanbul Ofis: Atatürk Mahallesi Alemdağ Caddesi Avcı Apt. No:2 D:5 Ümraniye / İST
  • +90 444 2 953
    +90 546 653 15 59 (WhatsApp)
  • info@mcslojistik.com.tr

Tanıtım Broşürü

İletişim Formu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aşağıda ki formu doldurarak bize gönderin, konusunda uzman temsilcilerimiz en kısa süre de sizi arasın! 

Sizi Arayalım