Ofis ve İşyeri Nakliyesi

Ofis ve İşyeri Nakliyesi

Bir ofisin taşınması bir işin taşınmasına eşittir ve ciddi bir olaydır. İşinizi göremeyecek bir nakliye şirketine güvenmeyi göze alabilir misiniz? Bazen işletmenizin riskleri, bağlantıda olduğunuz nakliyecilerin tüm maliyetinin ötesine geçer.

Deneyimli, ticari ofis taşıma şirketi kiralamak verimliliğinizi en üst düzeye çıkarırken işinizin kesintiyi en aza indirgeyerek işletmenizin hızlı, verimli ve düşük maliyetli bir şekilde taşınmasını garanti eder. MCS Lojistik olarak, ihtiyaçlarınızı tamamen anlıyor ve taşınma planınızın tüm ayrıntılarını organize etmek için zaman harcıyoruz.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını ayrıntılı olarak düşünen bu basit iş felsefesi, bizi Türkiye’nin önde gelen nakliye şirketlerinden biri yapmıştır.

• İşi yapmak için gereken iş miktarını hafife almamaktayız.
• Müşteri dosyası ve kayıtları uygun etiketleme ile paketlemekteyiz
• Bilgisayarlar ve IT donanımı nitelikli mühendislerin yanında uygun şekilde sökülüp takılmaktadır.
• Değerli ve hassas ofis ekipmanı, hareket halindeyken herhangi bir hasar görmeyecek şekilde ayrı olarak paketlenmektedir.
• Müşterilerimiz bize güveniyor çünkü neredeyse her ölçeğin hareketlerini hızlı ve verimli bir şekilde yönetme derinliğine ve tecrübeye sahibiz.

Taşınma işlemini bizimle yaparak tasarruf eder daha verimli çalışırsınız..

Gümrükleme Süreçlerinin Takibi ve Tamamlanması
Sigortalı Taşıma Güvencesi
Profesyonel Paketleme Hizmeti
MÜŞTERİ DESTEĞİ UZMAN KADRO EKSPERT HİZMETİ

Taşınmanız için önce deneyimli bir ticari taşınma yöneticisi atamaktayız; bu kişi taşınma süreci boyunca sizinle olacak ve ofis taşınmanızın her yönünü denetleyecek.

Yöneticiniz sizinle bir araya gelecek ve büyük, kırılgan veya hassas ekipman ve malzemelerin taşınmasını da içeren hareket halindeki ihtiyaçlarınızı görüşecek; Taşınma ile ilgili her çizelgeyi ve zaman çizelgesini sunabileceksiniz.

Taşınma sürecinizde olabildiğince az aksaklık olacağını taahhüt ediyoruz. Bu, şirketin her hangi bir zaman aşımının karlılığa ne kadar zararlı olabileceğini bildiğimiz anlamına geliyor. İlk tanışma olarak gördüğümüz ekspertiz hizmetini ücretsiz sunuyoruz. Bizimle iletişime geçtikten sonra;

Bize Ulaşın

  • İstanbul Ofis: Atatürk Mahallesi Alemdağ Caddesi Avcı Apt. No:2 D:5 Ümraniye / İST
  • +90 444 2 953
    +90 546 653 15 59 (WhatsApp)
  • info@mcslojistik.com.tr

Tanıtım Broşürü

İletişim Formu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aşağıda ki formu doldurarak bize gönderin, konusunda uzman temsilcilerimiz en kısa süre de sizi arasın! 

Sizi Arayalım