Hakkımızda

15 Yıllık deneyimimizle güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet!

MCS Lojistik, 2004 yılında İstanbulda sektör de 20 yıllık tecrübesiyle Haci ÖKTEN tarafından kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu güne kadar ki süreçte yıllık %45 gibi bir büyüme oranı yakaladık ve bu istikrarı korumaya devam ettik. Günden güne artan müşteri portföyümüz ve kaliteli hizmet anlayışımızla sektörde hızlı ve güvenilir firmalar arasında kendimize ilk sıralarda yer edindik.

Şuan ağırlıklı olarak Avrupa, Amerika ve Ortadoğu bölgesine zati ev eşyası taşımacılığı ile hizmet vermekte olan firmamız, sektörün önde gelen Uluslararası derneklerine ve yetki sertifikalarına sahiptir. Uzun vadeli planlarımız, hizmet kalitemizi kusursuz hale getirmek ve müşteri portföyümüzü daha da genişletmenin yanı sıra filomuzda ki araç sayısını arttırmaktır.

Merkezimiz İstanbul başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde partner acentelerimiz, yüksek kapasiteli depolarımız ve anlaşmalı sigorta şirketlerimiz bulunmaktadır. Karşılıklı dürüstlük ve güveni benimsediğimiz bu yoldaki amacımız daima mutlu müşteri kazanmaktır.

İletişim Formu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aşağıda ki formu doldurarak bize gönderin, konusunda uzman temsilcilerimiz en kısa süre de sizi arasın! 

Sizi Arayalım

  Lokasyonumuz

  Ümraniye, İstanbul, Türkiye
  +

  Telefon Numaramız

  +90 444 2 953
  +

  E-Posta Adresimiz

  info@mcslojistik.com.tr
  +